25CTQ035S IR   35V 30A Schottky Common Cathode Diode in a D2-Pak package 20030311
STPS3030CG ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF 25CTQ035S 20120119
25CTQ035S IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STPS3030CG 20120118
全选
Total found 4 in 217540143