TPS71501 TI   50-mA. Output Adj from 1.2 to 15V. High Input-Voltage (up to 24V) LDO Voltage Regulator in SC-70 20060610
TPS71501DCKR Texas Instruments Inc   20021229
全选
Total found 3 in 217540143